Co oznacza nowy sezon taneczny? Nowe etapy! Nowe ścieżki! Nowe wyzwania! W październiku ruszą dwie grupy kontynuacyjne na poziomach P1 oraz P2/3.

Na kolejne etapy będziecie musieli póki co troszkę poczekać. Dlaczego? Jak to zazwyczaj bywa powodów jest wiele. Przede wszystkim, cały czas się rozwijamy. Kochamy eksperymentować, ale moce przerobowe mamy troszkę ograniczone. Nie zostawiamy Was jednak bez niczego. O nie! Zawsze myśląc o nowym semestrze myślimy o tym co dla Was będzie najlepsze.

Nasz grafik w tym roku jest pełen nowości. I każdy z Was na pewno znajdzie w nim coś interesującego! Chcemy Wam dać jeszcze więcej i stawiamy na wszechstronność. Liczymy na Waszą otwartość i na Wasz entuzjazm. My zaś obiecujemy dostarczać Wam coraz więcej nowych emocji

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Salsa Pary 1 to idealna pozycja dla osób, które dopiero skończyły kurs dla początkujących. Nadal stosunkowo wolne tempo prowadzenia zajęć, jednak pojawią się już pierwsze footworki czy pierwsze elementy izolacji.

Salsa Pary 2/3 to natomiast kurs dla osób, które ukończyły w naszej szkole przynajmniej dwa pierwsze etapy czyli P0 oraz P1. Przynajmniej, bo osoby z dłuższym stażem też się doskonale odnajdą w tej grupie. Co nas czeka? Solidna porcja nowych umiejętności, duża ilość powtórzeń, tona muzyki którą kochacie oraz przede wszystkim dobra zabawa!

Brzmi dobrze. Jaki jest plan gry?

Już tłumaczymy. Oba kursy obejmują po 10 spotkań, każde po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia obu grup odbywać się będą raz w tygodniu. Kurs Salsa Pary 1 odbywać się będzie w środy w godzinach od 20:40 do 22:10, natomiast grupa Salsa Pary 2/3 tańczyć będzie w niedziele godzinach od 19:00 do 20:30. Cena jednego i drugiego kursu to jedyne 180 PLN od osoby, czyli nie dużo

Dodatkowo, na koniec ostatnich zajęć obu kursów odbędzie się losowanie karnetu na kolejny poziom tanecznej przygody wśród uczestników kursu Do tego wszyscy uczestnicy naszych salsowych kontynuacji mogą za friko uczestniczyć w naszych comiesięcznych praktykach. Prawda, że klawo?

Gdzie tańczymy?

Zajęcia grupy P1 odbywać się będą w naszej kameralnej salce przy ulicy Pocztowej 31/33. Znajduje się ona na odcinku między Jagiellońską a Ściegiennego, na pierwszym piętrze w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego. Natomiast grupa Salsa Pary 2/3 spotykać się będzie w sali przy ulicy Dąbrowskeigo 28.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl