Kochani! Mamy ogromną przyjemność zaprosić wszystkich miłośników swinga oraz muzyki latynoamerykańskiej na inaugurację cyklu absolutnie nietuzinkowych imprez pod nazwą „Swing & Salsa”! Każda z imprez zostanie utrzymana w innym klimacie, zaś premierowej edycji, która odbędzie się w sobotę 6 lutego 2010 roku, przyświecać będzie hasło „Lata 20, lata 30”. Przebrania na wieczór… obowiązkowe!

Impreza zostanie poprzedzona całodniowymi warsztatami tanecznymi, które poprowadzi uwielbiana przez szczecińską publiczność para z poznańskiej szkoły Swing Craze, a także wyjątkowi, niespotkani dotychczas w Szczecinie goście. Dzięki tym warsztatom będziecie mogli jednorazowo, w ciągu jednego dnia, poznać na tyle West Coast Swing, aby bez żarnych problemów tańczyć na sobotniej imprezie! Więcej szczegółowych informacji na temat samych warsztatów można znaleźć w temacie West Coast Swing w Szczecinie.

Inauguracyjna impreza odbędzie się w klubie Red Rocket, znajdującym się na Gumieńcach przy ulicy Rezedowej 2. Nad formą oraz oprawą muzyczną czuwał będzie niezastąpiony DJ Tequila (www.tequila-qs.info), który na ten właśnie wieczór przygotował unikalną mieszankę swingu oraz rytmów latynoskich! Zarówno miłośnicy jednych jak i drugich brzmień, jak zapewnia sam Tequila: „na pewno będą zaspokojeni”! Na przybyłych czekać będą wyjątkowe pokazy tańca zaproszonych gości, a także otwarta lekcja enigmatycznie brzmiącego Shim Sham’a! Na telebimie wyświetlane będą zdjęcia z sylwestrowego wyjazdu zorganizowanego przez szkołę QS, a także ekscytujące filmiki z tańcem w roli głównej. Osobną atrakcją będą z pewnością drinki, które nie dość, że obłożone zostaną niewiarygodnie atrakcyjnymi promocjami, to jeszcze specjalnie na tę okazję zmienią swoje standardowe nazwy! Przybyli będą mogli również skorzystać ze stołów do bilarda, piłkarzyków, darta, a także hot-spotu, dzięki któremu na terenie lokalu można za darmo korzystać z sieci bezprzewodowej. Na szczególną uwagę zasługuje zaś szerokie menu z wyjątkowo przystępnymi cenami. Oprócz standardowej sprzedaży napojów, w klubie można też wziąć na ząb pyszne jedzonko, przygotowywane bezpośrednio na miejscu. Start imprezy o godzinie 21.00, wstęp natomiast gratis! Szykujcie wystrzałowe przebrania, wygodne buty i do zobaczenia w pierwszą sobotę lutego!