Kochani, bardzo proszę osoby, które wybierają się z nami na obóz taneczny do Lubiatowa o podanie środka transportu i ewentualnych wolnych miejscach w samochodach! Jednocześnie gorąco namawiam tych, co się jeszcze wahają i decyzji podjąć nie zdążyli. Miejsca na obozie jeszcze są, zatem jeśli nie macie żadnych wakacyjnych planów to zapraszam gorąco do spędzenia z nami ostatniego tygodnia sierpnia na przepięknym Pojezierzu Sławskim w otoczeniu cudnych lasów i jezior…

Są jeszcze wolne miejsca na naszym obozie taneczno-jeździeckim, zatem zapraszamy gorąco zarówno tych, co przygodę z nieparzystokopytnymi chcą zacząć jak również tych co pierwsze przejażdżki mają już za sobą. Dodatkowo oprócz lekcji tanga argentyńskiego na naszym obozie prowadzone będą zajęcia Kizomby :) Zarówno Tango jak i Kizomba adresowane są do osób, które stawiają pierwsze kroki w jednej i drugiej technice tanecznej.

Obóz zimowy szczęśliwe dobiegł końca, zatem najwyższy czas, aby zaprosić Was na letni obóz z tańcem i jazdą konną. Tym razem spotkamy się w Lubiatowie nad jeziorem Sławskim.

TERMIN:
22.08-29.08.2009

MIEJSCE:
LUBIATÓW – w głuszy, za ostatnią chatką małej wioski, nad wodą, wśród łąk i lasów znajdziecie prawdziwy raj dla Koniomaniaków – Pensjonat i Rancho HALESZKA. Konie są wszędzie: w stajni, na padoku, na ujeżdżalni i na leśnej drodze. Prychają, skaczą, galopują, cieszą się życiem. Dla KONIOMANIAKA miejsce wymarzone. Od świtu do zmierzchu można konie czyścić, karmić, trenować ich ujeżdżanie i poznawać koński temperament. Nieopodal pensjonatu – jezioro Sławskie. Spokojną okolicę porastają rozległe lasy, pięknie położone wśród pagórków i wrzosowisk.

ZAKWATEROWANIE I WYŻYWIENIE:
PENSJONAT HALESZKA położony jest w miejscowości Lubiatów, na skraju lasu, w malowniczej scenerii drzewostanów otaczających wielkie jezioro Sławskie (własne wytyczone kąpielisko – 70m od pensjonatu). Od Sławy dzieli nas 8 km. Puszcza, łąki, jeziorka śródleśne i mnóstwo wolnej przestrzeni to wymarzone warunki do jazdy konnej. W odległości 300 metrów od pensjonatu znajduje się otoczone drewnianym płotkiem Ranczo Haleszka, na którym szlifować będziemy swoje umiejętności jeździeckie. Dodatkowo boisko do siatkówki oraz Mini ZOO. W pawilonie mieszkalnym – pokoje 2-3-osobowe z łazienkami, sala telewizyjna. Restauracja, w której spożywamy posiłki serwuje smaczne jedzonko domowej roboty – śniadania, obiady i kolacje (zaczynamy kolacją w dniu przyjazdu, kończymy śniadaniem w dniu wyjazdu). Świetne miejsce by zapomnieć o zgiełku miasta i oddać się „końskiej pasji”.

PROGRAM RAMOWY:
Dzień 1: Przyjazd do miejsca organizacji imprezy. Zakwaterowanie. Oprowadzenie po obiekcie. Weryfikacja umiejętności uczestników wyjazdu przez instruktora jazdy konnej. Kolacja. Ognisko integracyjne.
Dzień 2-7: Realizacja programu pobytu.
Dzień 8: Śniadanie. Wykwaterowanie. Uroczyste pożegnanie – wręczenie statuetki “Koniomaniaka Quiero salsa”. Zakończenie imprezy.

KOSZT:
18-22 uczestników 985 PLN
15-19 uczestników 1045 PLN
10-14 uczestników 1105 PLN

CENA OBEJMUJE:
– Zakwaterowanie: 7 noclegów w pawilonie, w pokojach z łazienkami
– Wyżywienie 3 razy dziennie (pierwszym świadczeniem jest kolacja w dniu przyjazdu, ostatnim śniadanie w dniu wyjazdu)
– Opiekę doświadczonego instruktora jazdy konnej (1 instruktor na 5-6 osób), realizację programu, w tym: codziennie jazda konna (2 godziny na maneżu lub 1 godzina w terenie)
– Ognisko integracyjne i pożegnalne
– Relaksujący rejs statkiem po jeziorze Sławskim – Wycieczkę kajakową
– Możliwość wyjazdu na wycieczki rowerowe
– “Poszukiwanie skarbów z GPS’ami” – całkiem odlotowa gra terenowa
– Plener malarski
– Ubezpieczenie NNW (rozszerzone do wariantu jazdy konnej) Signal Iduna (10000 PLN)
– Pamiątkową koszulkę
– Podatek VAT
– Warsztaty taneczne, tym razem w programie zajęć Tango Argentyńskie oraż Kizomba:)
– opowieści z Buenos – czyli fotorelacja z podróży Doroty i Adriana

UWAGA! Do 14.06.2009 należy wpłacić zaliczkę w wysokości 300 PLN przelewem na konto biura lub osobiście w Biurze Podróży TRAVEL SHOP.

Zapisy:
mt@quierosalsa.pl
+48694911006

Biuro Podróży
TRAVEL SHOP
Justyna Klimek
pl. Zwycięstwa 1, lok.2
70-233 Szczecin
tel: 91 433 89 51
www.travelshop.com.pl

Gorąco Zapraszamy!
Quiero Salsa