Kochani, już w drugim tygodniu stycznia ruszamy z dwiema wyśmienitymi kursami tańca dla osób początkujących. Co do wyboru? Nasze sztandarowe propozycje: Salsa oraz Bachata!

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Salsa Pary 0 to nasza flagowa pozycja, czyli pakiet trzech stylów i obowiązkowy kurs dla wszystkich chcących nauczyć się tańczyć. W ramach zajęć poznasz podstawy salsy, bachaty a także ruedy de casino, czyli salsy tańczonej po obrębie koła. Jest to idealny wybór dla wszystkich tych, którzy nie mieli wcześniej styczności z tańcem i chcą poznać na czym polegają poszczególne style. Pierwsze zajęcia? Już w poniedziałek 8 stycznia.

Bachata 1 to z kolei pozycja skierowana do wszystkich chcących poznać podstawy tego przepięknego, sensualnego tańca Spokojne tempo prowadzenia zajęć, każdy ruch i każda figura rozłożona na czynniki pierwsze. Grupa ta będzie spotykać się we wtorki, począwszy od 9 stycznia.

Ile to kosztuje? Trzeba mieć parę? Jak się ubrać?

Oba kursy obejmują łącznie 10 zajęć, odbywających się raz w tygodniu. Koszt każdego z kursów to 160 PLN od osoby. Na koniec zarówno jednego jak i drugiego kursu, w ramach obchodów piętnastolecia naszej szkoły, odbędzie się losowanie karnetu na kolejny poziom tanecznej przygody wśród uczestników kursu

Aby przyjść na kurs nie trzeba mieć pary. Większość osób przychodzi na zajęcia pojedynczo i podobnie jak we wszystkich naszych grupach robimy częste zmiany w parach, tak aby każdy zatańczył z każdym.

Na zajęcia przychodzimy w ulubionym, komfortowym ubraniu, nie krępującym ruchów. Nie trzeba zakładać żadnych specjalnych ciuszków Buty? Na pewno zmienne, natomiast na kurs dla początkujących sugerujemy, również Paniom, obuwie z płaską podeszwą.

Gdzie przyjść?

To zależy. Otóż poniedziałkowa grupa będzie spotykała się w sali przy ulicy Dąbrowskiego 28, która znajduje się w szkole tańca Milagro. To raczej mały, piętrowy budynek, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów. Przed budynkiem znajduje się malutki parking, a do budynku wchodzi się przez uroczą furteczkę.

Wtorkowa grupa bachaty będzie się natomiast spotykała na Pocztowej 31/33. Sala znajduje się na odcinku między Jagiellońską a Ściegiennego, na pierwszym piętrze w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl