Tańczysz już salsę albo bachatę? Pamiętaj, aby w zbliżające się wakacje dać się porwać tanecznej przygodzie! Już niedługo ruszamy z trzema intensywnymi kontynuacjami.

Salsa Pary 1 to idealna pozycja dla osób, które świeżo skończyły kurs dla początkujących Salsa Pary 1. W ramach zajęć poznasz coraz trudniejsze i bardziej ekscytujące figurki oraz ciekawe kroczki solowe do brylowania na parkiecie.

Salsa Pary 2/3 będzie grupą łączoną, skierowaną dla osób, które tańczą salsę od minimum pół roku, natomiast poziom dostosujemy do grupy w taki sposób, że nawet nieco bardziej zaawansowani nie będą się nudzili. Porządne tempo nauczania, dużo tańczenia z muzyką, coraz bardziej zaawansowane figury łączone w mikro układy.

Bachata 2/3 to również grupa łączona, idealna dla wszystkich bachateros tańczących od minimum 3 miesięcy. Tutaj poznamy wiele ciekawych technik prowadzenia oraz bardziej skomplikowane figury.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Ile zajęć? Jaki koszt? Czy trzeba mieć parę?

Każda z trzech grup obejmuje po 10 zajęć po 1,5h i kosztować będzie 150 PLN od osoby. Na zakończenie wszystkich kursów przewidujemy rytualne losowanie karnetu wśród uczestników grup :) Aby przyjść na kurs nie trzeba mieć pary. Większość osób przychodzi na zajęcia pojedynczo i podobnie jak we wszystkich naszych grupach robimy częste zmiany w parach, tak aby każdy zatańczył z każdym.

Gdzie będą zajęcia?

To zależy, P1 i B2/3 będą spotykać się na Pocztowej 31/33, natomiast Salsa Pary 2/3 na Dąbrowskiego 28.

Sala na Pocztowej znajduje się na odcinku między ulicą Jagiellońską a Ściegiennego w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego. Z kolei sala na Dąbrowskiego znajduje się w szkole tańca Milagro, w piętrowym budynku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl