Już za chwilę lato, czas najwyższy wskoczyć na wyższy poziom na jednej z dwóch kontynuacji kursów Salsy w parach. Wakacyjne, intensywne kursy to idealna okoliczność, aby w jeden miesiąc wystrzelić jak z rakiety…

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Salsa Pary 1 to idealna pozycja dla osób, które dopiero skończyły kurs dla początkujących. Nadal stosunkowo wolne tempo prowadzenia zajęć, jednak pojawią się już pierwsze footworki czy pierwsze elementy izolacji.

Salsa Pary 2/3 to natomiast kurs łączony, którego program jest „skrojony na miarę”. Na zajęciach tego kursu poznacie materiał „wakacyjny”, zupełnie inny od tego na kursach P2 czy P3 w trakcie roku szkolnego.

Brzmi dobrze. Jaki jest plan gry?

Już tłumaczymy. Oba kursy obejmują po 8 spotkań, każde po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia obu grup odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w każdy wtorek oraz czwartek. Na sali pierwsza meldować się będzie grupa Salsa Pary 1 w godzinach od 19:00 do 20:30, natomiast grupa Salsa Pary 2/3 tańczyć będzie w godzinach od 20:40 do 22:10. Cena kursu to jedyne 150 PLN od osoby, czyli bardzo przystępnie

Daty naszych spotkań: 2 lipca (wtorek), 9 lipca (wtorek), 11 lipca (czwartek), 16 lipca (wtorek), 23 lipca (wtorek), 25 lipca (czwartek), 30 lipca (wtorek), 1 sierpnia (czwartek).

Dodatkowo, na koniec ostatnich zajęć obu kursów odbędzie się losowanie karnetu na kolejny poziom tanecznej przygody wśród uczestników kursu Do tego wszyscy uczestnicy naszych salsowych kontynuacji mogą za friko uczestniczyć w naszych comiesięcznych praktykach. No nic tylko tańczyć!

Gdzie tańczymy?

Salsować będziemy w naszej kameralnej salce przy ulicy Pocztowej 31/33. Znajduje się ona na odcinku między Jagiellońską a Ściegiennego, na pierwszym piętrze w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl