Lato tuż za rogiem, a to bardzo dobry moment na wakacyjne tańce do romantycznej Bachaty! Postaw na aktywnie spędzony czas w rytm sensualnej muzyki, szturmem podbijającej szczecińskie parkiety. Poznajmy się!

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Bachata 1 to przede wszystkim kurs dla osób początkujących. Inauguracyjne zajęcia to nauka kroku podstawowego oraz pierwszych figur, zaś na kolejnych zajęciach będziemy powoli rozwijali zasób bachatowych figur. Idealna propozycja, aby zyskać na wakacje nową pasję i poznać fantastycznych ludzi!

Bachata 2/3 to z kolei opcja dla osób, które mają już za sobą podstawy Bachaty. Będzie to wakacyjna, intensywna i łączona odsłona kursów B2 oraz B3, na której poznacie materiał zarówno z jednego jak i drugiego kursu.

Ekstra! To jaki jest plan?

Już tłumaczymy. Oba kursy obejmują po 10 spotkań, każde po 1,5 godziny zegarowej. Zajęcia obu grup odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w każdy poniedziałek oraz środę. Na sali pierwsza meldować się będzie grupa Bachata 2/3 w godzinach od 19:00 do 20:30, natomiast grupa Bachata 1 tańczyć będzie w godzinach od 20:40 do 22:10. Cena kursu to jedyne 180 PLN od osoby, czyli bardzo przystępnie

Bonusowo, na koniec ostatnich zajęć obu kursów odbędzie się losowanie karnetu na kolejny poziom tanecznej przygody wśród uczestników kursu Do tego wszyscy uczestnicy bachatowych kursów mogą zupełnie za darmo wziąć udział w naszych comiesięcznych praktykach. Szał ciał!

Trzeba mieć parę? Jak się ubrać?

Aby przyjść na kurs absolutnie nie trzeba mieć pary. Większość osób przychodzi na zajęcia pojedynczo i podobnie jak we wszystkich naszych grupach robimy częste zmiany w parach, tak aby każdy zatańczył z każdym

Na zajęcia przychodzimy w ulubionym, komfortowym ubraniu, nie krępującym ruchów. Nie trzeba zakładać żadnych specjalnych ciuszków Buty? Na pewno zmienne, natomiast na kurs dla początkujących sugerujemy, również Paniom, obuwie z płaską podeszwą.

Gdzie bachatujemy?

Otóż będziemy bachatować w naszej kameralnej salce przy ulicy Pocztowej 31/33. Znajduje się ona na odcinku między Jagiellońską a Ściegiennego, na pierwszym piętrze w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl