Kurs tańca

Idą wakacje, wyjdź z domu! :) Przyjdź zawiązać nowe znajomości, spędzić aktywnie czas! Koniecznie dołącz do nowej, intensywnej grupy salsy dla początkujących już 4 lipca o godzinie 19:00 w sali przy Dąbrowskiego. Przyjdź i poznaj salsę w wakacje!

Grupa obejmuje łącznie 10 spotkań po 1,5 godziny zegarowej każde. Zajęcia odbywać się będą dwa razy w tygodniu, w każdy poniedziałek oraz środę w godzinach od 19:00 do 20:30. Kurs obejmie podstawy salsy liniowej w parach, ruedy de casino oraz bachaty. Koszt całego kursu przy 10 spotkaniach to jedyne 150 PLN od osoby, co daje 10 PLN za godzinę zegarową.

Zgodnie z naszą tradycją na koniec kursu wśród uczestników wybierzemy karnet na cały kolejny etap tanecznej przygody dla jednej osoby, zaś szczegółowe informacje o zajęciach w naszej szkole znajdziecie w zakładce zajęcia.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Zajęcia tej grupy odbywają się w sali szkoły tańca Milagro przy ulicy Dąbrowskiego 28. Znajduje się ona w piętrowym budynku, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl