Kochani, zostało nam jeszcze kilka wolnych miejsc na ostatnim intensywnym kursie Salsowych Izolacji! :) Kiedy można dołączyć? Już w najbliższą środę 7 września o godzinie 19:00 do sali na Pocztowej. Co w programie zajęć? :)

Przede wszystkim okiełznanie błędnika, dużo ćwiczeń na orientację na parkiecie, a także pracę rąk, głowy, ramion i bioder. Do tego salsa solo, czyli kroczki do wykorzystania zarówno przez dziewczyny jak i facetów. Proste ćwiczenia, których opanowanie pozwoli wejść na wyższy poziom w tańcu. Na koniec każdych zajęć porcja rozciągania celem uelastycznienia najmocniej używanych podczas zajęć mięśni.

Kurs wystartował w ostatni poniedziałek, czyli 5 września. Zajęcia odbywają się w trybie intensywnym, czyli dwa razy w tygodniu, w każdy poniedziałek oraz środę. Cena kursu to jedyne 120 PLN od osoby.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Zajęcia odbywać się będą w sali przy ulicy Pocztowej 31/33. Znajduje się ona na odcinku między ulicą Jagiellońską a Ściegiennego w budynku Szczecińskiego Towarzystwa Kształcenia Artystycznego. Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl