Nowy rok zbliża się wielkimi krokami, zatem to najwyższy czas by zaprosić Was do aktywnego spędzania zimowych wieczorów pod naszym czujnym okiem. Nowi znajomości, nowa pasja, wejdź z przytupem w 2019 rok!

Co to za kursy?

Salsa Pary 0 to nasza flagowa pozycja, pakiet trzech stylów i obowiązkowy kurs dla wszystkich chcących nauczyć się tańczyć. W ramach zajęć poznasz podstawy salsy, bachaty i ruedy de casino, czyli salsy tańczonej w kole.

Jest to najlepszy wybór dla tych wszystkich, którzy nie mieli wcześniej styczności z tańcem i chcą poznać na czym polegają poszczególne style.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kurs Nieaktualny

Przykro nam, ale kurs ten nie jest już dostępny w naszym grafiku.

Kiedy startujemy?

Grupy będą ruszać po sobie, 10 dnia zarówno stycznia jak i lutego. Obie obejmą po 10 zajęć trwających 1,5 godziny. Zajęcia odbywać się będą w godzinach od 20:40 do 22:10.

  • Jako pierwsza wystartuje grupa, która spotykać się będzie w każdy czwartek, począwszy od 10 stycznia.
  • Druga ruszy grupa niedzielna. Start 10 lutego.

Trzeba mieć parę?

Eeee, no co Ty Aby przyjść na kurs absolutnie nie trzeba mieć pary.

Większość osób przychodzi na zajęcia pojedynczo i podobnie jak we wszystkich naszych grupach robimy częste zmiany w parach, tak aby każdy zatańczył z każdym. A jeśli proporcja będzie taka sobie, to zaprosimy statystów z wyższych grup. Na bank damy radę i będzie super

No i fajno. Ile to kosztuje?

Tyci tyci. Aby wziąć udział w kursie trzeba zapłacić jedynie 160 PLN od osoby.

W cenę zajęć wliczony jest również darmowy udział w naszych comiesięcznych praktykach. Dodatkowo na zakończenie każdego z kursów przewidujemy losowanie jednego karnetu na kolejny poziom wśród uczestników zajęć

Gdzie będą zajęcia?

Obie grupy spotykać się będą w sali na Dąbrowskiego 28, znajdującej się w szkole tańca Milagro. To taki mały, dwupiętrowy budynek, tuż przy skrzyżowaniu z aleją Piastów.

Mapkę dojazdową oraz szczegółowe informacje znajdziecie w zakładce lokalizacje.

To pokażcie jak to wygląda

Służymy raz dwa Jeśli masz jakieś pytania, pisz do nas śmiało!

Pozdrawiamy,

QS Team

Małgorzata Ligocki
tel: +48 694 911 006
email: mt@quierosalsa.pl